Hakkımızda

Kaliteli yerli üretim ve etkin-şeffaf hizmet ilkesiyle yola çıkan Köksal Yalıtım Boya Kimya Sıva San. ve Tic. Ltd. Şti. Firmamız, gelinen bu noktada bölgemizde ve de Türkiye’de en büyük üretim firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Gelişen teknolojiyi de takip ederek kendi standarlarını uluslar arası değerlere aplike ederek daha kaliteli ve daha teknolojik hizmetler sunmayı dürüst ve yenilikçi pazar anlayışı ile hizmet etmeyi amaçlamıştır. Üstün üretim gücü ve teknik bilgi hakimiyeti ile ülkemizde ve uluslar arası pazarda faaliyet gösteren ayrıca -ISO9001- belge ve birikimlerine sahip saygın şeffaf ve güvenilir bir firmadır.

Müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup performanslari yüksek evrensel standartlarda ürünler ve hizmet sunmayi hedefleyen firmamiz hizla değişen ve gelişen talepleri en doğru en kisa sürede karşilamayi amaç edinmiştir. Uzman kadromuz, sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile dinamik ve yenilikçi bir anlayiş ile hizmet üretmekteyiz. Ulkemizde ve dünyada bir değer ifade edebilmek amaci ile firsatlari en iyi şekilde degerlendirme çabasi içinde bulunmaktayiz.

Kurumsal